SOL Areena 1 - Ice Bear

Viikko 48

 Maanantai
26.11.2018
Tiistai
27.11.2018
Keskiviikko
28.11.2018
Torstai
29.11.2018
Perjantai
30.11.2018
Lauantai
1.12.2018
Sunnuntai
2.12.2018
 07:00  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 07:30  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 08:00  Salpaus  Laune pk  Salpaus  Salppuri  Liikuntatoim  vapaa  vapaa 
 08:30  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:30  08:00 - 21:30  Yleisöluistelu  vapaa 
 09:00  Mustikkamäen pvk.  Lansiharju        08:30 - 09:30  Liikuntatoim 
 09:30  09:00 - 10:00  09:00 - 10:00  Kaarikatu pvk.  Asemantaustan pvk  Mukkula pk    09:00 - 18:30 
 10:00  Launeen pvk.  Launeen pvk.  09:30 - 10:30  09:30 - 10:30  09:30 - 10:30    KR LV 
 10:30  10:00 - 11:00  10:00 - 11:00  Laune pk      KR EH D  10:00 - 11:00 
 11:00      10:30 - 11:30      10:30 - 11:30  KR LK 
 11:30            KR EH C  11:00 - 12:00 
 12:00            11:30 - 12:30  KR D2 Va - Viikingit 
 12:30      Laune pk      KR D2 Tu2 - JääAhmat  12:00 - 13:30 
 13:00  Länsiharju  Länsiharju  12:30 - 13:30      12:30 - 14:00   
 13:30  13:00 - 14:00  13:00 - 14:00  Yleisöluistelu    vuorot sol2 klo 15 alk    KR F1 - pelit 
 14:00  Liikuntatoim    13:30 - 15:00  LTL/K2 ja K3  LTL/K3 ja K4  KR D2 Mu - KVantaa  13:30 - 15:30 
 14:30  14:00 - 15:00      14:00 - 15:00  14:00 - 15:00  14:00 - 15:30   
 15:00  LTL/K2  LTL/K3  LTL/K2  LTL/K2  LTL/K1 ja K2     
 15:30  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  KR D1 Tu2 - EKS  RingN-Haukat 
 16:00  KR E2  KR C2  KR D2 Va  KR F2  KR D2 Tu  15:30 - 17:00  15:30 - 17:00 
 16:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00     
 17:00      KR C1  KR KK  KR C2     
 17:30  KR PHT D2  KR B2  17:00 - 18:00  17:00 - 18:00  17:00 - 18:00     
 18:00  17:30 - 19:00  17:30 - 19:00  Ring C  KR E2  Ring     
 18:30      18:00 - 19:30  18:00 - 19:00  18:00 - 19:00  KL-Ottelu 57  KL-Ottelu 112 
 19:00  Ring C  Ring D    KR E2  KR B2 - K-Kissat  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30 
 19:30  19:00 - 20:00  19:00 - 20:00  LTL Soleil  19:00 - 20:00  19:00 - 21:30  KL-Ottelu 58  KL-Ottelu 114 
 20:00  Hot Dogs  Ring Ed  19:30 - 20:30  KR C2    19:30 - 20:30  19:30 - 20:30 
 20:30  20:00 - 21:30  20:00 - 21:30  LTL Estreija  20:00 - 21:30    KL-Ottelu 59  KL-Ottelu 115 
 21:00      20:30 - 21:30      20:30 - 21:30  20:30 - 21:30 
 21:30  Liuksiala  Gremo  Happo/Veki  HT Devils  Harjunalusta  vapaa  vapaa 
 22:00  21:30 - 22:45  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  vapaa  vapaa 
 22:30    vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 23:00  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu 
Tulostettu 26.6.2019 08:00