SOL Areena 1 - Ice Bear

Viikko 47

 Maanantai
19.11.2018
Tiistai
20.11.2018
Keskiviikko
21.11.2018
Torstai
22.11.2018
Perjantai
23.11.2018
Lauantai
24.11.2018
Sunnuntai
25.11.2018
 07:00  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 07:30  KKSalpaus  vapaa  KKSalpaus  Salppuri  vapaa  vapaa  vapaa 
 08:00  Salpaus  Liikuntatoim  Salpaus  Salppuri  Liikuntatoim  vapaa  vapaa 
 08:30  Länsiharju  Länsiharju  Länsiharju  Länsiharju  Länsiharju  Yleisöluistelu  vapaa 
 09:00  08:30 - 09:30  08:30 - 09:30  08:30 - 09:30  08:30 - 09:30  08:30 - 09:30  08:30 - 09:30  Liikuntatoim 
 09:30      Kaarikatu pvk.  Asemantaustan pvk  Mukkula pk  LTL/Rio  09:00 - 18:30 
 10:00  Launeen pvk.    09:30 - 10:30  09:30 - 10:30  09:30 - 10:30  09:30 - 10:30  KR LV 
 10:30  10:00 - 11:00          KR EH D  10:00 - 11:00 
 11:00            10:30 - 11:30  KR LK 
 11:30            KR EH C  11:00 - 12:00 
 12:00            11:30 - 12:30  KR D2 Tu1 - Hunters 
 12:30      Länsiharju      KR E2 Tu2 - Tappara Si  12:00 - 13:30 
 13:00  Länsiharju  Länsiharju  12:30 - 13:30  Länsiharju  Länsiharju  12:30 - 13:30   
 13:30  13:00 - 14:00  13:00 - 14:00  Yleisöluistelu  13:00 - 14:00  13:00 - 14:00  KR E2 Tu - Tappara Mu  Ringette Luistelukoulu 
 14:00  Liikuntatoim    13:30 - 15:00    LTL/K3 ja K4  13:30 - 14:30  13:30 - 14:30 
 14:30  14:00 - 15:00        14:00 - 15:00  KR E2 Tu - Tappara Si   
 15:00    LTL/K3 ja K4  LTL/K2  LTL/K2 ja K3  Rakentajat  14:30 - 15:30  Ringette G turnaus 
 15:30    15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:30  KR E2 Tu2 - Tappara Mu  15:00 - 17:00 
 16:00  KR E2  KR C2  KR D2 Tu  KR F2    15:30 - 17:00   
 16:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  LTL El Rio     
 17:00      KR C1  KR KK  16:30 - 17:30  Ringette E  RingEb-EKS2 
 17:30  KR PHT D2  KR B2  17:00 - 18:00  17:00 - 18:00  LTL El Rio  17:00 - 18:30  17:00 - 18:30 
 18:00  17:30 - 19:00  17:30 - 19:00  RingC-BlueRings  KR E2  LTL Estreija     
 18:30      18:00 - 19:30  18:00 - 19:00  Ring Ed  KL-Ottelu 18  KL-Ottelu 162 
 19:00  Ring C  Ring D    KR E2  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30 
 19:30  19:00 - 20:00  19:00 - 20:00  LTL Soleil  19:00 - 20:00  Red&White  KL-Ottelu 19  KL-Ottelu 161 
 20:00  Hot Dogs  Ring Ed  19:30 - 20:30  KR C2  19:30 - 21:00  19:30 - 20:30  19:30 - 20:30 
 20:30  20:00 - 21:30  20:00 - 21:30  LTL Estreija  20:00 - 21:30    KL-Ottelu 332  KL-Ottelu 160 
 21:00      20:30 - 21:30    HTCream  20:30 - 21:30  20:30 - 21:30 
 21:30  vapaa / vuoro peruttu  Gremo  Happo/Veki  HT Devils  21:00 - 22:30  vapaa  vapaa 
 22:00  vapaa / vuoro peruttu  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30    vapaa  vapaa 
 22:30  vapaa / vuoro peruttu  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 23:00  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu 
Tulostettu 19.9.2019 15:22