SOL Areena 1 - Ice Bear

Viikko 11

 Maanantai
12.3.2018
Tiistai
13.3.2018
Keskiviikko
14.3.2018
Torstai
15.3.2018
Perjantai
16.3.2018
Lauantai
17.3.2018
Sunnuntai
18.3.2018
 07:00  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 07:30  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 08:00  KK-Salpaus  Liikuntatoim  KK-Salpaus / ringette  Salppuri/Koski  Oppilasurheilu  vapaa  LTL/M 
 08:30  08:00 - 09:00  08:00 - 21:30  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 15:00  Yleisöluistelu  08:00 - 09:00 
 09:00  Mustikkamäki    Liikkuva koulu  Liikkuva koulu    08:30 - 09:30  vapaa / vuoro peruttu 
 09:30  09:00 - 10:00  As.taustan pk  09:00 - 12:00  09:00 - 11:00    vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu 
 10:00  Launeen pk  09:30 - 10:30        KORTTELI - 10.00 - 18.30  KR LV 
 10:30  10:00 - 11:00          10:00 - 18:30  10:00 - 11:00 
 11:00  Liikkuva koulu            KR LK 
 11:30  11:00 - 13:00            11:00 - 12:00 
 12:00      Laune/Latonummi        KR E2 Mu-BJR 
 12:30    Lotila  12:00 - 13:30        12:00 - 13:30 
 13:00    12:30 - 13:30           
 13:30      Yleisöluistelu        KR E2 Va-HPK Va 
 14:00  Liikuntatoimi    13:30 - 15:00  LTL/K4 ja Tim      13:30 - 15:00 
 14:30  14:00 - 15:00      14:00 - 15:00       
 15:00  LTL/K2 ja K3      LTL/K1 ja K2  LTL/K2 ja K3    KR E1 Va-PCS Va V 
 15:30  15:00 - 16:00      15:00 - 16:00  15:00 - 16:00    15:00 - 16:30 
 16:00  KR E2  KR C2  KR E1  KR F2  KR D1 Tu     
 16:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:30    vapaa / vuoro peruttu 
 17:00      KR C1  KR Kiekkokoulu      RingN-Seiskat 
 17:30  KR PHT D2  KR D2  17:00 - 18:00  17:00 - 18:00  KR C2    17:00 - 18:30 
 18:00  17:30 - 19:00  17:30 - 19:00  Ring C  KR F1  17:30 - 18:30     
 18:30      18:00 - 19:30  18:00 - 19:00  KR C1  Panthers-KeuPaHT  vapaa 
 19:00  Ring D  Ring D    KR B2  18:30 - 19:30  18:30 - 21:00  vapaa 
 19:30  19:00 - 20:00  19:00 - 20:00  LTL/Soleil  19:00 - 20:00  Ring B    MarkArt 
 20:00  Ring B  Ring Ed  19:30 - 20:30  KR C2  19:30 - 20:30    19:30 - 21:00 
 20:30  20:00 - 21:30  20:00 - 21:30  LTL/ESTREIJA  20:00 - 21:30  Ringette     
 21:00      20:30 - 21:30    20:30 - 21:30  vapaa  HH ry 
 21:30  Pekkarinen  Gremo  Happo/Veki  HT Devils  Harjunalusta  vapaa  21:00 - 22:15 
 22:00  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  vapaa   
 22:30  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa / vuoro peruttu 
 23:00  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu 
Tulostettu 20.6.2018 18:03