Tunnus:
Salasana:
Valitse areena:

SOL Areena 1 - Ice Bear

« Edellinen viikko

Viikko 47

Seuraava viikko »
 Maanantai
19.11.2018
Tiistai
20.11.2018
Keskiviikko
21.11.2018
Torstai
22.11.2018
Perjantai
23.11.2018
Lauantai
24.11.2018
Sunnuntai
25.11.2018
 07:00  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 07:30 1 KKSalpaus  vapaa  KKSalpaus  Salppuri  vapaa  vapaa  vapaa 
 08:00 1 Salpaus  Liikuntatoim 4 Salpaus  Salppuri  Liikuntatoim  vapaa  vapaa 
 08:30 2 Länsiharju  Länsiharju 1 Länsiharju  Länsiharju  Länsiharju  Yleisöluistelu  vapaa 
 09:00  08:30 - 09:30  08:30 - 09:30  08:30 - 09:30  08:30 - 09:30  08:30 - 09:30  08:30 - 09:30  Liikuntatoim 
 09:30     2 Kaarikatu pvk.  Asemantaustan pvk  Mukkula pk  LTL / MUKO / Rio  09:00 - 18:30 
 10:00 4 Launeen pvk.    09:30 - 10:30  09:30 - 10:30  09:30 - 10:30  09:30 - 10:30  KR LV 
 10:30  10:00 - 11:00          KR EH D  10:00 - 11:00 
 11:00            10:30 - 11:30  KR LK 
 11:30            KR EH C  11:00 - 12:00 
 12:00          Vuorot kaukalossa 2 klo 15 alk.  11:30 - 12:30  KR D2 Tu1 - Hunters 
 12:30     1 Länsiharju      KR E2 Tu2 - Tappara Si  12:00 - 13:30 
 13:00 2 Länsiharju 2 Länsiharju  12:30 - 13:30  Länsiharju  Länsiharju  12:30 - 13:30   
 13:30  13:00 - 14:00  13:00 - 14:00 4 Yleisöluistelu  13:00 - 14:00  13:00 - 14:00  KR E2 Tu - Tappara Mu  Ringette Luistelukoulu 
 14:00 4 Liikuntatoim    13:30 - 15:00    LTL / K3 ja K4  13:30 - 14:30  13:30 - 14:30 
 14:30  14:00 - 15:00        14:00 - 15:00  KR E2 Tu - Tappara Si   
 15:00   4 LTL / K3 ja K4 3 LTL / K2  LTL / K2 ja K3  LTL / K2  14:30 - 15:30  Ringette G turnaus 
 15:30    15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  KR E2 Tu2 - Tappara Mu  15:00 - 17:00 
 16:00 1,3 KR E2 1 KR C2 1,4 KR D2 Tu  KR F2  KR D2 Tu  15:30 - 17:00   
 16:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00     
 17:00     2 KR C1  KR KK  KR C2  Ringette E  RingEb-EKS2 
 17:30 2,5 KR PHT D2 3 KR B2  17:00 - 18:00  17:00 - 18:00  17:00 - 18:00  17:00 - 18:30  17:00 - 18:30 
 18:00  17:30 - 19:00  17:30 - 19:00 1,3 RingC-BlueRings  KR E2  Ring     
 18:30      18:00 - 19:30  18:00 - 19:00  18:00 - 19:00  KL-Ottelu 18  KL-Ottelu 162 
 19:00 4 Ring C 2 Ring D    KR E2  KR B1 - SaiPa  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30 
 19:30  19:00 - 20:00  19:00 - 20:00 4 LTL Soleil  19:00 - 20:00  19:00 - 21:30  KL-Ottelu 19  KL-Ottelu 161 
 20:00 1,3 Hot Dogs 4 Ring Ed  19:30 - 20:30  KR C2    19:30 - 20:30  19:30 - 20:30 
 20:30  20:00 - 21:30  20:00 - 21:30 2 LTL Estreija  20:00 - 21:30    KL-Ottelu 332  KL-Ottelu 160 
 21:00      20:30 - 21:30      20:30 - 21:30  20:30 - 21:30 
 21:30  vapaa / vuoro peruttu 1,3 Gremo 1,3 Happo/Veki  HT Devils  Harjunalusta  vapaa  vapaa 
 22:00  vapaa / vuoro peruttu  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  vapaa  vapaa 
 22:30  vapaa / vuoro peruttu  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 23:00               

Tulosta Tulosta