SOL Areena 1 - Ice Bear

Viikko 07

 Maanantai
10.2.2020
Tiistai
11.2.2020
Keskiviikko
12.2.2020
Torstai
13.2.2020
Perjantai
14.2.2020
Lauantai
15.2.2020
Sunnuntai
16.2.2020
 07:00  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  Nieminen  vapaa  vapaa 
 07:30  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  07:00 - 08:00  vapaa  vapaa 
 08:00  Salpaus  Salppuri  11 peliä Kaukalopalloturnaus /yläko  Salppuri  Tiirismaa  Yleisöluistelu klo 8.00 alkaen  vapaa 
 08:30  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 15:30  08:00 - 09:00  08:00 - 09:30  Yleisöluistelu  vapaa 
 09:00    Tiirismaa    Ali-Juhakkala    08:30 - 09:30  Liikuntatoim 
 09:30    09:00 - 10:30    09:00 - 10:00    LTL/RIO  09:00 - 18:30 
 10:00  Salppuri      Salppuri  Tiirismaa  09:30 - 10:30  JrP KK LV 
 10:30  10:00 - 11:30  Salpaus pk    10:00 - 11:30  10:00 - 11:30  JrP EH F  10:00 - 11:00 
 11:00    10:30 - 11:30        10:30 - 11:30  JrP KK LK 
 11:30    Tiirismaa    Tiirismaa    JrP EH E  11:00 - 12:00 
 12:00  Ruotsink.koulu  11:30 - 12:30    11:30 - 12:30    11:30 - 12:30  JrP D2 Tu - KooKoo 
 12:30  12:00 - 13:00      Salppuri  Tiirismaa  JrP F1 - 4 peliä  12:00 - 13:30 
 13:00        12:30 - 14:00  12:30 - 13:30  12:30 - 14:00   
 13:30          Poliisit    JrP EH D - Tappara D 
 14:00  Liikuntapalvelut        13:30 - 14:30  JrP F1 - 4 peliä  13:30 - 15:00 
 14:30  14:00 - 15:00          14:00 - 15:30   
 15:00  LTL/K2 ja K3  LTL/K3    LTL/K3  Rakentajat    JrP EH B - Tappara B 
 15:30  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  vapaa / vuoro peruttu  15:00 - 16:00  15:00 - 16:30  JrP D1 Tu - Tornaado  15:00 - 16:30 
 16:00  JrP E2  JrP C1  JrP MV  JrP F2    15:30 - 17:00   
 16:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  LTL/ESTREIJA    JrP E1 
 17:00      JrP MV  JrP F1  16:30 - 17:30  JrP D2 Tu - peli?  16:30 - 18:00 
 17:30  JrP D2 Tu  JrP C2  17:00 - 18:00  17:00 - 18:00  LTL/EL MAR  17:00 - 18:30   
 18:00  17:30 - 19:00  17:30 - 19:00  Ringette D  JrP E2  LTL/EL MAR     
 18:30      18:00 - 19:30  18:00 - 19:00  Ring Ed  KL-Ottelu 231  KL-Ottelu 255 
 19:00  Ringette D  Ringette C    JrP C2 - SaiPa/Ketterä  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30 
 19:30  19:00 - 20:00  19:00 - 20:00  LTL Soleil  19:00 - 21:30  Red&White  KL-Ottelu 232  KL-Ottelu 256 
 20:00  Hot Dogs  Ringette Ed  19:30 - 20:30    19:30 - 21:00  19:30 - 20:30  19:30 - 20:30 
 20:30  20:00 - 21:30  20:00 - 21:30  LTL Estreija      KL-Ottelu 183  KL-Ottelu 207 
 21:00      20:30 - 21:30    ChicagonDyna  20:30 - 21:30  20:30 - 21:30 
 21:30  Liuksiala  Gremo  Happo/Veki  HT Devils  21:00 - 22:15  vapaa  Nenonen 
 22:00  21:30 - 22:45  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:45    vapaa  21:30 - 22:30 
 22:30    vapaa  vapaa    vapaa  vapaa  vapaa 
 23:00  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu 
Tulostettu 6.8.2020 03:37