SOL Areena 1 - Ice Bear

Viikko 06

 Maanantai
3.2.2020
Tiistai
4.2.2020
Keskiviikko
5.2.2020
Torstai
6.2.2020
Perjantai
7.2.2020
Lauantai
8.2.2020
Sunnuntai
9.2.2020
 07:00  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 07:30  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 08:00  Salpaus  Salppuri  Salpaus  Salppuri  Tiirismaa  Yleisöluistelu klo 8.00 alkaen  vapaa 
 08:30  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  Yleisöluistelu  vapaa 
 09:00    Tiirismaa  Tiirismaa  Tiirismaa    08:30 - 09:30  LTL/Fuego 
 09:30    09:00 - 10:30  09:00 - 10:30  09:00 - 10:00    JrP C2  09:00 - 10:00 
 10:00        Touhula  Tiirismaa  09:30 - 10:30  JrP KK LV 
 10:30  Salppuri  Salpaus pk  Salppuri  10:00 - 11:00  10:00 - 11:30  JrP EH F  10:00 - 11:00 
 11:00  10:30 - 11:30  10:30 - 11:30  10:30 - 11:30      10:30 - 11:30  JrP KK LK 
 11:30    Tiirismaa  Tiirismaa  Tiirismaa  Laune/Liipola pk  JrP EH E  11:00 - 12:00 
 12:00  Ruotsink.koulu  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  JrP EH C - EKS EH 
 12:30  12:00 - 13:00  Salppuri  Tiirismaa ak  Salppuri  Tiirismaa  JrP F2 - 4 peliä  12:00 - 13:30 
 13:00    12:30 - 14:00  12:30 - 13:30  12:30 - 13:30  12:30 - 13:30  12:30 - 14:00   
 13:30      Yleisöluistelu        JrP EH D 
 14:00  Liikuntapalvelut    13:30 - 15:00      JrP F1 - 4 peliä  13:30 - 15:00 
 14:30  14:00 - 15:00          14:00 - 15:30   
 15:00  LTL/K2    LTL/Rio  LTL/K3  Rakentajat    Ring G/6 peliä 
 15:30  15:00 - 16:00    15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:30  JrP D2 Mu - EVU  15:00 - 17:00 
 16:00  JrP E2  JrP C2  JrP MV  JrP F2    15:30 - 17:00   
 16:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  LTL/Soleil     
 17:00      JrP MV  JrP F1  16:30 - 17:30  Ring D Blue-EKS Yellow  Ring N - Helsinki N Jr 
 17:30  JrP D1 Va  JrP C1  17:00 - 18:00  17:00 - 18:00  LTL/El Mar  17:00 - 18:30  17:00 - 18:30 
 18:00  17:30 - 19:00  17:30 - 19:00  Ringette D  JrP E2  LTL/M     
 18:30      18:00 - 19:30  18:00 - 19:00  Ring Ed  KL-Ottelu 193  KL-Ottelu 241 
 19:00  Ringette D  Ringette C    JrP E2  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30 
 19:30  19:00 - 20:00  19:00 - 20:00  LTL Soleil  19:00 - 20:00  Red&White  KL-Ottelu 194  KL-Ottelu 242 
 20:00  Hot Dogs  Ringette Ed  19:30 - 20:30  JrP EH C  19:30 - 21:00  19:30 - 20:30  19:30 - 20:30 
 20:30  20:00 - 21:30  20:00 - 21:30  LTL Estreija  20:00 - 21:30    KL-Ottelu 218  KL-Ottelu 217 
 21:00      20:30 - 21:30    ChicagonDyna  20:30 - 21:30  20:30 - 21:30 
 21:30  Liuksiala  Gremo  Happo/Veki  HT Devils  21:00 - 22:15  vapaa  Nenonen 
 22:00  21:30 - 22:45  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:45    vapaa  21:30 - 22:30 
 22:30    vapaa  vapaa    vapaa  vapaa  vapaa 
 23:00  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu 
Tulostettu 31.3.2020 01:21