SOL Areena 1 - Ice Bear

Viikko 03

 Maanantai
13.1.2020
Tiistai
14.1.2020
Keskiviikko
15.1.2020
Torstai
16.1.2020
Perjantai
17.1.2020
Lauantai
18.1.2020
Sunnuntai
19.1.2020
 07:00  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  Nieminen  vapaa  vapaa 
 07:30  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  07:00 - 08:00  vapaa  vapaa 
 08:00  Salpaus  Salppuri  Salpaus  Salppuri  Tiirismaa  Yleisöluistelu klo 8.00 alkaen  vapaa 
 08:30  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  Yleisöluistelu  vapaa 
 09:00  Kaarikadun pvk  Mustikkamäen pvk  Tiirismaa  Ali-Juhakkala    08:30 - 09:30  LTL/Fuego 
 09:30  09:00 - 10:00  09:00 - 10:00  09:00 - 10:30  09:00 - 10:00    LTL/RIO  09:00 - 10:00 
 10:00  Launeen pvk  Launeen pvk    Laune yk  Tiirismaa  09:30 - 10:30  JrP KK LV 
 10:30  10:00 - 11:00  10:00 - 11:00    10:00 - 11:30  10:00 - 11:30  JrP EH F  10:00 - 11:00 
 11:00            10:30 - 11:30  JrP KK LK 
 11:30  Ruotsink.koulu  Tiirismaa  Tiirismaa  Tiirismaa  Ruotsink.koulu  JrP C2  11:00 - 12:00 
 12:00  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  JrP D2 Va - K-Vantaa Itä 
 12:30  Laune yk  Salppuri  Tiirismaa ak  Laune yk  Tiirismaa  JrP D2 Va - Vipers  12:00 - 13:30 
 13:00  12:30 - 13:30  12:30 - 14:00  12:30 - 13:30  12:30 - 13:30  12:30 - 13:30  12:30 - 14:00   
 13:30      Yleisöluistelu        JrP D1 Mu - HJK 
 14:00  Liikuntapalvelut    13:30 - 15:00      JrP D2 Tu2 - HCK Salamat  13:30 - 15:00 
 14:30  14:00 - 15:00          14:00 - 15:30   
 15:00  LTL/K2/K3  LTL/K3  LTL/K2  LTL/K3/K2  LTL/K3/K2    RingF 6peliä (Lieskat) 
 15:30  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  Ring C-Ilves  15:00 - 17:00 
 16:00  JrP E2  JrP C2  JrP MV  JrP F2  JrP D2 Va  15:30 - 17:00   
 16:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:30  16:00 - 18:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:30     
 17:00        JrP F1    Ring N - Storm   
 17:30  JrP D2 Tu  JrP C1    17:00 - 18:00  JrP EH D  17:00 - 18:30   
 18:00  17:30 - 19:00  17:30 - 19:00  Ringette D  JrP E2  17:30 - 18:30     
 18:30      18:00 - 19:30  18:00 - 19:00  JrP C1  KL-Ottelu 105  KL-Ottelu 161 
 19:00  Ringette D  Ringette C    JrP C2 - K-Espoo  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30 
 19:30  19:00 - 20:00  19:00 - 20:00  LTL Soleil  19:00 - 21:30  RingB   KL-Ottelu 106  KL-Ottelu 163 
 20:00  Hot Dogs  Ringette Ed  19:30 - 20:30    19:30 - 20:30  19:30 - 20:30  19:30 - 20:30 
 20:30  20:00 - 21:30  20:00 - 21:30  LTL Estreija    Ringette C  KL-Ottelu 107  KL-Ottelu 164 
 21:00      20:30 - 21:30    20:30 - 21:30  20:30 - 21:30  20:30 - 21:30 
 21:30  Liuksiala  Gremo  Happo/Veki  HT Devils  Harjunalusta  vapaa  Nenonen 
 22:00  21:30 - 22:45  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:45  21:30 - 22:30  vapaa  21:30 - 22:30 
 22:30    vapaa  vapaa    vapaa  vapaa  vapaa 
 23:00  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu 
Tulostettu 6.8.2020 05:31