SOL Areena 1 - Ice Bear

Viikko 45

 Maanantai
4.11.2019
Tiistai
5.11.2019
Keskiviikko
6.11.2019
Torstai
7.11.2019
Perjantai
8.11.2019
Lauantai
9.11.2019
Sunnuntai
10.11.2019
 07:00  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  Nieminen  vapaa  vapaa 
 07:30  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  07:00 - 08:00  vapaa  vapaa 
 08:00  Salpaus  Salppuri  Salpaus  Salppuri  Liikuntatoim  Yleisöluistelu  vapaa 
 08:30  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 21:30  Yleisöluistelu  vapaa 
 09:00  Kaarikadun pvk  Mustikkamäen pvk  Länsiharju    Länsiharju  08:30 - 09:30  LTL/Fuego 
 09:30  09:00 - 10:00  09:00 - 10:00  09:00 - 10:00    09:00 - 10:00  LTL/Rio  09:00 - 10:00 
 10:00  Launeen pvk  Launeen pvk  Länsiharju  Mukkula pk    09:30 - 10:30  JrP KK LV 
 10:30  10:00 - 11:00  10:00 - 11:00  10:00 - 11:00  10:00 - 11:00    JrP EH F  10:00 - 11:00 
 11:00    Länsiharju        10:30 - 11:30  JrP KK LK 
 11:30    11:00 - 12:00        JrP C2 Ak - Panter  11:00 - 12:00 
 12:00            11:30 - 14:00  JrP D1 Va - GrIFK 
 12:30              12:00 - 13:30 
 13:00  Länsiharju        Länsiharju     
 13:30  13:00 - 14:00    Yleisöluistelu    13:00 - 14:00    JrP E1 Va - LeKi 
 14:00  Liikuntapalvelut    13:30 - 15:00      JrP EH E  13:30 - 14:30 
 14:30  14:00 - 15:00          14:00 - 15:30  JrP E1 LeKi - Pingviinit 
 15:00  LTL/Timantit  LTL/K3  LTL/K2  LTL/K3  LTL/K3/K2    14:30 - 15:30 
 15:30  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  Ringette F  JrP E1 Va - Pingviinit 
 16:00  JrP E2  JrP C1  JrP MV  JrP F2  JrP D1 Va  15:30 - 17:00  15:30 - 17:00 
 16:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:30  16:00 - 18:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:30     
 17:00        JrP F1    RingC-Merikarvia  Ring N - Helsinki 
 17:30  JrP D1 Tu  JrP C2    17:00 - 18:00  JrP C2  17:00 - 18:30  17:00 - 18:30 
 18:00  17:30 - 19:00  17:30 - 19:00  Ringette D  JrP F1  17:30 - 18:30     
 18:30      18:00 - 19:30  18:00 - 19:00  JrP C1  KL-Ottelu 141  KL-Ottelu 143 
 19:00  Ringette D  Ringette C    JrP E2  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30 
 19:30  19:00 - 20:00  19:00 - 20:00  LTL Soleil  19:00 - 20:00  Ringette B  KL-Ottelu 142  KL-Ottelu 144 
 20:00  Hot Dogs  Ringette Ed  19:30 - 20:30  JrP C1  19:30 - 20:30  19:30 - 20:30  19:30 - 20:30 
 20:30  20:00 - 21:30  20:00 - 21:30  LTL Estreija  20:00 - 21:30  Ringette C  KL-Ottelu 266  KL-Ottelu 18 
 21:00      20:30 - 21:30    20:30 - 21:30  20:30 - 21:30  20:30 - 21:30 
 21:30  Liuksiala  Gremo  Happo/Veki  HT Devils  Harjunalusta  Laukkanen  Nenonen 
 22:00  21:30 - 22:45  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:45  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30 
 22:30    vapaa  vapaa    vapaa  vapaa  vapaa 
 23:00               
Tulostettu 18.11.2019 18:34