Yleisöluisteluvuorot peruttu 14.12.2020 saakka!


Tunnus:
Salasana:
Valitse:

SOL Areena 1 - Ice Bear

« Edellinen viikko

Viikko 48

Seuraava viikko »
 Maanantai
23.11.2020
Tiistai
24.11.2020
Keskiviikko
25.11.2020
Torstai
26.11.2020
Perjantai
27.11.2020
Lauantai
28.11.2020
Sunnuntai
29.11.2020
 07:00  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 07:30  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 
 08:00 2 Salpaus 1 Salppuri 4 Salpaus 1 Salppuri 12 Laune pk  vapaa  vapaa 
 08:30  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:30  08:00 - 09:30  Liikuntatoimi  vapaa 
 09:00 5 Lähteen pvk  Liikuntatoimi 2,3 Länsiharju      08:30 - 09:30  Liikuntatoimi 
 09:30  09:00 - 10:00 2,3 Hennalan pvk  09:00 - 10:00  Liikuntatoimi  Liikuntatoimi 1 LTL / Rio  09:00 - 10:00 
 10:00  Liikuntatoimi  09:30 - 10:30  Liikuntatoimi 12 Laune pk 12 Laune pk  09:30 - 10:30  JrP KK LV 
 10:30  10:00 - 12:30  Liikuntatoimi  10:00 - 12:30  10:00 - 11:30  10:00 - 11:30 3 JrP EH U10  10:00 - 11:00 
 11:00    10:30 - 11:30        10:30 - 11:30 3 JrP KK JäABC 
 11:30   4 Laune pk    Liikuntatoimi  Liikuntatoimi 4 JrP EH U12  11:00 - 12:00 
 12:00    11:30 - 13:00    11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30 1,4 JrP U11 Va - Ilves 
 12:30 1 Laune pk   4 Salppuri 12 Laune pk 12 Laune pk 2 JrP EH U18  12:00 - 13:30 
 13:00  12:30 - 14:00  Liikuntatoimi  12:30 - 13:30  12:30 - 14:00  12:30 - 14:00  12:30 - 13:30   
 13:30    13:00 - 15:00  Liikuntatoimi      JrP U9 Ho - 4ott. 2,10 JrP U12 Tu - Kisa-Eagles 
 14:00 4 Liikuntapalvelut    13:30 - 15:00  Liikuntatoimi  Liikuntatoimi  13:30 - 14:30  13:30 - 15:00 
 14:30  14:00 - 15:00      14:00 - 15:00  14:00 - 16:00  Liikuntatoimi   
 15:00 2 LTL / K3 / K2B 1 LTL / K4 1 LTL / LUNA 4 LTL K3 / K2    14:30 - 18:30  Liikuntatoimi 
 15:30  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00     3,10 JrP U12 Tu NA - Kisa-Eagles 
 16:00 1,3 JrP U11 2 JrP U16 3 JrP MV 1,2 JrP U9 4 JrP U13 Va    15:30 - 17:00 
 16:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:30     
 17:00     2 JrP MV 3 JrP KK     1 Ring E White 
 17:30 4 JrP U13 Va 3 JrP U15  17:00 - 18:00  17:00 - 18:00 3 JrP U15    17:00 - 18:30 
 18:00  17:30 - 19:00  17:30 - 19:00 1 Ring D 4 JrP U11  17:30 - 18:30     
 18:30      18:00 - 19:30  18:00 - 19:00 1,2 JrP U18  vapaa  vapaa 
 19:00 2 Ring D 1 Ring C   2 JrP U11  18:30 - 19:30  vapaa  vapaa 
 19:30  19:00 - 20:00  19:00 - 20:00 3 LTL / SOLEIL  19:00 - 20:00 4 Ring B  vapaa  vapaa 
 20:00  vapaa / vuoro peruttu 4 Ring B  19:30 - 21:00 1 JrP U16  19:30 - 20:30  vapaa  vapaa 
 20:30  vapaa / vuoro peruttu  20:00 - 21:30    20:00 - 21:30  vapaa / vuoro peruttu  vapaa  vapaa 
 21:00  vapaa / vuoro peruttu    Liikuntatoimi    vapaa / vuoro peruttu  vapaa  vapaa 
 21:30  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa  vapaa 
 22:00  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa  vapaa 
 22:30  vapaa / vuoro peruttu  vapaa  vapaa  vapaa / vuoro peruttu  vapaa  vapaa  vapaa 
 23:00  vapaa / vuoro peruttu            vapaa / vuoro peruttu 
 23:30        

Tulosta Tulosta