Tunnus:
Salasana:
Valitse areena:

SOL Areena 1 - Ice Bear

« Edellinen viikko

Viikko 04

Seuraava viikko »
 Maanantai
20.1.2020
Tiistai
21.1.2020
Keskiviikko
22.1.2020
Torstai
23.1.2020
Perjantai
24.1.2020
Lauantai
25.1.2020
Sunnuntai
26.1.2020
 07:00  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa 1,3 Nieminen  vapaa  vapaa 
 07:30  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  07:00 - 08:00  vapaa  vapaa 
 08:00 1 Salpaus 4 Salppuri 1 Salpaus 1 Salppuri 3 Tiirismaa  Yleisöluistelu klo 8.00 alkaen  vapaa 
 08:30  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00 4 Yleisöluistelu  vapaa 
 09:00 2,3 Kaarikadun pvk 1,2 Mustikkamäen pvk 3 Tiirismaa 3 Tiirismaa    08:30 - 09:30 4 LTL / FUEGO 
 09:30  09:00 - 10:00  09:00 - 10:00  09:00 - 10:30  09:00 - 10:00   2 LTL / RIO  09:00 - 10:00 
 10:00 5,6 Launeen pvk 3,4 Launeen pvk   4 Laune yk 3 Tiirismaa  09:30 - 10:30 1 JrP KK LV 
 10:30  10:00 - 11:00  10:00 - 11:00 2 Launeen pk  10:00 - 11:30  10:00 - 11:30 3 JrP EH F  10:00 - 11:00 
 11:00      10:30 - 11:30      10:30 - 11:30 3 JrP KK LK 
 11:30 1 Ruotsink.koulu 2 Tiirismaa 3 Tiirismaa 3 Tiirismaa   1 JrP EH E  11:00 - 12:00 
 12:00  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30    11:30 - 12:30  JrP 
 12:30 3 Laune yk 1 Ahtialan koulu 4 Tiirismaa ak 4 Laune yk 3 Tiirismaa 2,3,4 JrP F1 - KJT 6 ott.  12:00 - 13:30 
 13:00  12:30 - 13:30  12:30 - 14:00  12:30 - 13:30  12:30 - 13:30  12:30 - 13:30  12:30 - 15:30   
 13:30     2 Yleisöluistelu       2,4 JrP EH D - KaVo 
 14:00 4 Liikuntapalvelut    13:30 - 15:00        13:30 - 15:00 
 14:30  14:00 - 15:00             
 15:00 2 LTL / K2 / K3 4 LTL / K3 4 LTL / K2 1 LTL / K3     1,3 JrP EH C - KaVo 
 15:30  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00      15:00 - 16:30 
 16:00 1 JrP E2 3 JrP C2 1,3 JrP MV 3 JrP F2 2 JrP D2 Tu     
 16:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:30  16:00 - 18:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:30     
 17:00       2 JrP F1       
 17:30 3 JrP D2 Va 2 JrP C1    17:00 - 18:00 4 JrP C2     
 18:00  17:30 - 19:00  17:30 - 19:00 4 Ringette D 4 JrP F1  17:30 - 18:30     
 18:30      18:00 - 19:30  18:00 - 19:00 3 JrP C1 1,3 KL-Ottelu 203 2,4 KL-Ottelu 251 
 19:00 2 Ringette D 4 Ringette C   1 JrP E2  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30 
 19:30  19:00 - 20:00  19:00 - 20:00 2 LTL Soleil  19:00 - 20:00 1 Ringette B 2,4 KL-Ottelu 227 1,3 KL-Ottelu 252 
 20:00 1,4 Hot Dogs 1 Ringette Ed  19:30 - 20:30 3 JrP C2  19:30 - 20:30  19:30 - 20:30  19:30 - 20:30 
 20:30  20:00 - 21:30  20:00 - 21:30 3 LTL Estreija  20:00 - 21:30 2 Ringette C 1,3 KL-Ottelu 228 2,4 KL-Ottelu 204 
 21:00      20:30 - 21:30    20:30 - 21:30  20:30 - 21:30  20:30 - 21:30 
 21:30 2,3 Liuksiala 2,3 Gremo 1,4 Happo/Veki 2,4 HT Devils 1,4 Harjunalusta  vapaa 1,3 Nenonen 
 22:00  21:30 - 22:45  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:45  21:30 - 22:30  vapaa  21:30 - 22:30 
 22:30    vapaa  vapaa    vapaa  vapaa  vapaa 
 23:00  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu  vapaa / vuoro peruttu 

Tulosta Tulosta