Tunnus:
Salasana:
Valitse areena:

SOL Areena 1 - Ice Bear

« Edellinen viikko

Viikko 04

Seuraava viikko »
 Maanantai
20.1.2020
Tiistai
21.1.2020
Keskiviikko
22.1.2020
Torstai
23.1.2020
Perjantai
24.1.2020
Lauantai
25.1.2020
Sunnuntai
26.1.2020
 07:00  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  Nieminen  vapaa  vapaa 
 07:30  vapaa  vapaa  vapaa  vapaa  07:00 - 08:00  vapaa  vapaa 
 08:00  Salpaus  Salppuri  Salpaus  Salppuri  Tiirismaa  Yleisöluistelu  vapaa 
 08:30  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  08:00 - 09:00  Yleisöluistelu  vapaa 
 09:00  Kaarikadun pvk  Mustikkamäen pvk  Tiirismaa  Tiirismaa    08:30 - 09:30  LTL / FUEGO 
 09:30  09:00 - 10:00  09:00 - 10:00  09:00 - 10:30  09:00 - 10:00    LTL / RIO  09:00 - 10:00 
 10:00  Launeen pvk  Launeen pvk    Laune yk  Tiirismaa  09:30 - 10:30  JrP KK LV 
 10:30  10:00 - 11:00  10:00 - 11:00  Launeen pk  10:00 - 11:30  10:00 - 11:30  JrP EH F  10:00 - 11:00 
 11:00      10:30 - 11:30      10:30 - 11:30  JrP KK LK 
 11:30  Ruotsink.koulu  Tiirismaa  Tiirismaa  Tiirismaa    JrP EH E  11:00 - 12:00 
 12:00  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30  11:30 - 12:30    11:30 - 12:30  JrP 
 12:30  Laune yk  Ahtialan koulu  Tiirismaa ak  Laune yk  Tiirismaa  JrP F1 - KJT 6 ott.  12:00 - 13:30 
 13:00  12:30 - 13:30  12:30 - 14:00  12:30 - 13:30  12:30 - 13:30  12:30 - 13:30  12:30 - 15:30   
 13:30      Yleisöluistelu        JrP EH D - KaVo 
 14:00  Liikuntapalvelut    13:30 - 15:00        13:30 - 15:00 
 14:30  14:00 - 15:00             
 15:00  LTL / K2 / K3  LTL / K3  LTL / K2  LTL / K3      JrP EH C - KaVo 
 15:30  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00  15:00 - 16:00      15:00 - 16:30 
 16:00  JrP E2  JrP C2  JrP MV  JrP F2  JrP D2 Tu     
 16:30  16:00 - 17:30  16:00 - 17:30  16:00 - 18:00  16:00 - 17:00  16:00 - 17:30     
 17:00        JrP F1       
 17:30  JrP D2 Va  JrP C1    17:00 - 18:00  JrP C2     
 18:00  17:30 - 19:00  17:30 - 19:00  Ringette D  JrP F1  17:30 - 18:30     
 18:30      18:00 - 19:30  18:00 - 19:00  JrP C1  KL-Ottelu 203  KL-Ottelu 251 
 19:00  Ringette D  Ringette C    JrP E2  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30  18:30 - 19:30 
 19:30  19:00 - 20:00  19:00 - 20:00  LTL Soleil  19:00 - 20:00  Ringette B  KL-Ottelu 227  KL-Ottelu 252 
 20:00  Hot Dogs  Ringette Ed  19:30 - 20:30  JrP C2  19:30 - 20:30  19:30 - 20:30  19:30 - 20:30 
 20:30  20:00 - 21:30  20:00 - 21:30  LTL Estreija  20:00 - 21:30  Ringette C  KL-Ottelu 228  KL-Ottelu 204 
 21:00      20:30 - 21:30    20:30 - 21:30  20:30 - 21:30  20:30 - 21:30 
 21:30  Liuksiala  Gremo  Happo/Veki  HT Devils  Harjunalusta  vapaa  Nenonen 
 22:00  21:30 - 22:45  21:30 - 22:30  21:30 - 22:30  21:30 - 22:45  21:30 - 22:30  vapaa  21:30 - 22:30 
 22:30    vapaa  vapaa    vapaa  vapaa  vapaa 
 23:00               

Tulosta Tulosta